Millal võiks tuua enda ellu siniseid kristalle?

Tselestiit

Millal võiks tuua enda ellu siniseid kristalle?

Kui laiemalt vaadata, siis kasutatakse sinist tooni kive kõige sagedamini loovuse avamisel ja kommunikatsiooni soodustamiseks, aga ka energia blokeeringute vabastamisel, harmoonia loomisel, meele rahustamisel.
Sinine on paljude kunstnike lemmikvärv kuna see toon annab inspiratsiooni, avardab tunnetust ja on seetõttu kõrgelt hinnatud loominguliste inimeste seas. Sinine värv annab oma kandjale võimaluse end distantseerida. Kunstnikud kasutavad sinist ka selleks, et näidata perspektiive. Sinine annab meile võimaluse vaadata toimuvat kaugemale ning suurendada oma väljavaateid.

Sinist peetakse kõige külmemaks värviks. See on taeva, ookeani, hea une ja südaöö värv. Puhtad sinised toonid on inspiratsiooni, siiruse ja spirituaalsuse värvid. Sinine on ka väga rahustav värv, mistõttu on seda väga hea kasutada kodus nii seintel kui ka kangastel, nii köögis kui magamistoas. Samuti on sinine väga sobiv lastetoa kujundamisel, andes neile meelerahu ja hea une. Kasutatakse palju ka voodipesu ja ööriiete kujundamisel. Sinised ja violetsed kristallid on abiks uinumisel ja magamise ajal ning paljud neist pakuvad leevendust neile, kes on hädas õudusunenägudega.
Sinise värvi vibratsioon soodustab suhtlust ja läbirääkimisi, seetõttu peetakse sinist kommunikatsiooni värviks.
Sinist kasutatakse kõige sagedamini blokeerunud energiate liikuma panemiseks, rahustamiseks, julgustamiseks.
Sinise ja helesinise perioodidel võiksid pöörata tähelepanu oma kurgutšakrale. Tunneta, kas julged ja saad vabalt väljendada oma tõde (oma isiklikke mõtteid, tundeid ja seisukohti) ning kas saad kõndida elus oma rada või pigem surud emotsioone alla, mugandad oma väljaütlemisi selliselt, et need teisi ei kahjustaks ning püüad elus valmistata heameelt eestkätt teistele.
Kristallidest on sellistel perioodidel väga head toetajad akvamariin, küaniit, sinine kvarts, amasoniit jt sinised kristallid.
Türkiissinine on nooruse sümbol. Ka sellel värvil on rahustav toime. Türkiis on kommunikatsiooni, kaitse, tervise, enesekindluse ja tugevuse värv.
Indigosinine on kesköise tähistaeva tume toon, mis sümboliseerib endasse vaatamist, sügavat tarkust, mõtisklusi ja spirituaalseid tõdemusi. Indigosiniseid kristalle kasutatakse kosmilisele tarkusele ligi pääsemiseks.
Kui Sind paeluvad sügavsinised ja indigosinised toonid, siis on väga võimalik, et su kolmanda silma tšakra soovib sulle märku anda, et võiksid enam oma intuitsiooni kuulata ja usaldada.
Sel juhul on väga heaks abiliseks lapis lazuli, sodaliit, sinine kullisilm, apatiit, dumortjeriit jt tumesinised kristallid.
Levinuimad sinised kristallid (erinevad varjundid): apatiit, kullisilm, lasuriit, sugiliit, tšaroiit, türkiis, küaniit, sinine safiir, sinine topaas, azuriit, šatukiit, angeliit, akvamariin, amasoniit, sodaliit, sinine kvarts, sinine kaltsiit, krüsokolla, tselestiit, sinine opaal, sinine aventuriin, aragoniit, larimar, tansaniit.

Sinised kristallid-mineraalid
Sinised kristallid-mineraalid

Too enda ellu sinist, kui:

* soovid luua harmooniat endas ja enda ümber
* soovid avardada oma loovust
* leevendada ülekuumenemise tunnet ja rahustada oma elus valitsevat kaost
* soovid ladusalt suhelda oma lähikondsetega
* tahad mõista ennast, väljenduda ja elada oma tõe järgi
* soovid avardada oma perspektiivi
* tahad nautida üksindust ja rahu