Seleniidist kuul

10.00

Seleniidist kuuli mõõt: ca 40 mm

Seleniit on üks parimaid  ruumi energiate puhastajaid, sageduse tõstja, kaitsja ja kristallimandala generaatorkristall.

Kaunilt kumava leebe energiaga kiviga kokkupuude toob kaasa sügava rahu ja loob su ümber kaitsva valgusvõre. Võimas tasakaalustaja, luues kehaga kontaktis olles automaatselt energeetilise ruumi keha ise-tervenemiseks, tõstes rakuvibratsiooni antud hetkel kõrgeimale võimalikule tasandile.
Kuul sümboliseerib energiate igavest ja lakkamatut liikumist, mis muudab selle vormi äärmiselt väärtuslikuks. Meie jaoks tähendab see seda, et kuuli sees olev kristalli vägi on pidevas töös. Seetõttu ei pea ka kuulikujulisi kristalle nii tihti puhastama kui teisi väeesemeid, kristallide vorme või ehteid.

Seleniinist kuuli kasutamine

Juba sajandeid on kasutatud kuule soovide teele saatmiseks ning info saamiseks. Hoia vaid kuuli käes, sulge silmad, aeglaselt hingates saad viia end rahuseisundisse ning keskenduda oma soovidele või lihtsalt lase lõdvestudes voolata infol sinuni, mis parasjagu peab sinus esile kerkima.

Omadused: vaimsus, meditatsioon, puhastus, energia, teadvus, kaitse.

Seleniit aitab arendada telepaatilisi võimeid, saada kontakti inglitest vaimsete juhendajatega, loob harmoonia ja sügava sisemise rahu tunde. Seleniit suudab puhastada ka teisi kive, kuid vajab siiski ka ise vahel puhastamist.

NB! Seleniit lahustub märjaks saades, ei tohi puhastada veega. 

Laos

Tootekood: KU391 Kategooriad: , Sildid: ,