Seleniidist varras

22.00

Seleniidist varras

Mõõt: ca 150*22 mm

Seleniit on üks parimaid  ruumi energiate puhastajaid, sageduse tõstja, kaitsja ja kristallimandala generaatorkristall.

Kaunilt kumav leebe energiaga kivi, kellega kokkupuude toob kaasa sügava rahu ja loob su ümber kaitsva valgusvõre. Võimas tasakaalustaja, luues kehaga kontaktis olles automaatselt energeetilise ruumi keha ise-tervenemiseks, tõstes rakuvibratsiooni antud hetkel kõrgeimale võimalikule tasandile.

Seleniidist varraste kasutamine

Seleniidi vardaid saab kasutada olemite lahti haakimiseks aura-kehadest ja takistamaks välistel jõududel oma meelt mõjutamast. Varras toimib tugeva energia kanaldajana ning puhastajana. Seleniidist varrast kasutatakse energia suunamiseks ja kehast negatiivse energia väljaviimiseks (suuna tipp endast eemale) ja positiivse eluenergia sissetoomiseks (suuna tipp enda poole). Hoides varrast soovitud piirkonna kohal, tee taotlus, et protsess aktiveeruks. Nagu teame, talletab vesi informatsiooni, nii on ka seleniit, olles suure veesisaldusega kaltsiumsulfaat, hea info salvestaja. Seega tuleb enne uut teraapiaseanssi kindlasti vardad puhastada. Selleks sobivad erinevad viisid nagu küünlaleek, helikausid, viirukisuits jms. NB! Seleniit lahustub märjaks saades, ei tohi puhastada veega. 

Ka kodu kaitse loomisel on seleniit üks eelistatumaid kaitsekive. Võid asetada oma kodu igasse nurka või näiteks oma voodi nurkadesse seleniidi ning seeläbi tekib justkui kaitsev püramiid. Või hoida kodus ka seleniidist küünlaalust või torni, sest tuli võimendab tema omadusi 10 korda.

Omadused: vaimsus, meditatsioon, puhastus, energia, teadvus, kaitse.

Seleniit aitab arendada telepaatilisi võimeid, saada kontakti inglitest vaimsete juhendajatega, loob harmoonia ja sügava sisemise rahu tunde. Seleniit suudab puhastada ka teisi kive, kuid vajab siiski ka ise vahel puhastamist.

 

 

Laost otsas