Sinine apatiit Madagaskarilt

8.50

Sinine apatiit Madagaskarilt

Apatiit auguga kristalli ehk talismani saad mugavalt kaasas kanda nii (nahk)paelale riputatuna kui ka salamisi taskus kaasas kandes.

Märksõnad: kommunikatsioon, kaalulangetus  läbi aktiivsema seedimise, südame toetaja, meditatsioon, kõrgem vaimsus, intuitsioon, loovus ja inspiratsioon, tulevikule häälestumine. Motiveeriv, manifesteeriv kivi.

Apatiit on hea kristall kaalu langetavatele inimestele – ta kiirendab ainevahetust, surub alla näljatunnet ning luues tasakaalu tunde, soodustab tervislikke valikuid.
Sinine apatiit on kõrgema vaimse juhtimise tasandi kristall. Ta lihtsustab avalikku esinemist, tugevdab kommunikatsiooni.
Apatiiti peetakse heaks terevendajaks, ta avab kurgutšakra ning muuhulgas tervendab ka südant ja emotsionaalset valu. Veel usutakse, et ta ergutab uute rakkude moodustumise protsessi. Kuna apatiit soodustab kaltsiumi imendumist, omab ta toetavat toimet kõhredele, luudele, hammastele, liigeseprobleemidele, rahhiidile ja artriidile.
Apatiit arendab vaimseid andeid, soodustab sügavat meditatsiooni.
Loovuse ja intellekti kristallina aitab apatiit leida ligipääsu sellele informatsioonile, mida on just hetkel suuremaks hüvanguks vaja. Ta korrastab segadust, avardab teadmisi ning leevendab kurbust ja viha.