Fluoriit süda

9.35

Mõõt: ca 3,5 x 3 cm

Fluoriit on võimas kaitsekivi, seda eriti psüühilisel tasandil. Puhastab ja stabiliseerib aurat ja on väga tõhus arvuti kiirguse ning elektromagnetilise stressi vastu. Kivi neelab tõhusalt negatiivseid energiaid keskkonnast ning on hea kivi aura ja tšakrate puhastamisel, kuna hajutab vanu haigusseisundeid. Fluoriit on üks võimsamaid toetavaid kristalle külmetuse, gripi ja teiste viirushaiguste ja hingamisteede haiguste korral.

Psühholoogiliselt
Fluoriit aitab leevendada hingelist segadust, lahustab kindlakskujunenud käitumismustreid ja avab ukse alateadvusse, tuues allasurutud tunded esile, et neist vabaneda.
Fluoriit suurendab intuitiivset tunnetust, muutes teadlikumaks kõrgematest vaimsetest reaalsustest. Kivi kiirendab vaimset ärkamist ning loob korda meie igapäeva elus, hajutab illusioone ja paljastab tõde. Kivist on kasu, kui me soovime tegutseda õiglaselt ja objektiivselt.
Fluoriit on suurepärane õpiabikristall, kuna tugevdab keskendumist, edendab kiiret mõtlemist ning aitab õpitut meelde jätta. Roheline fluoriit maandab üleliigset energiat ja hajutab emotsionaalseid traumasid.

Tervendavad omadused

Fluoriit on üks võimsamaid toetavaid kristalle külmetuse, gripi ja teiste viirushaiguste ning hingamisteede haiguste korral. Parandab DNA kahjustusi, on hea hammastele, rakkudele ning luudele. Taastab nahka ja limaskesti, iseäranis hingamisteedes, ravitseb haavandeid ja haavu. Fluoriit on kasulik külmetuse ja gripi korral. Turgutab nahka, leevendades kahjustusi ja kortse.

Energiakeskused: kolmas silm, kroontšakra
Näärmed: käbinääre, ajuripats
Planeet: Merkuur
Element: õhk
Värv: lilla ja roheline, violetne, kollane, sinine

Laos