Palo Santo pirrud

3.20

Palo Santo

Mõõt; ca 10cm, kaal ca 4-5g, 1 tk

Crystal Therapy`st leiad ka Palo Santo pulgad mõõtudega – ca 10cm, kaal ca 10-15g

Palo Santo on Lõuna-Ameerikast pärit püha puu (lad.k. Bursera Graveolens), mida kasutatakse aura puhastamiseks, tervendamiseks ja spirituaalsetel eesmärkidel erinevate rituaalide läbi viimisel.

Palo Santo suitsuga võib puhastada kodu, kristalle, ehteid, toitu ja inimesi. Niisamuti on teda kasutatud, et vabaneda halvast energiast, negatiivsetest tunnetest, puhastuda või kaitsta end soovimatu eest. Aitab lõdvestuda ja on suurepäraseks abiliseks meditatsioonil. Kannab endas meheliku energiat. Puitu põletades saame osa selle taime maagilisest väest, taime suits muudab energeetilist vibratsiooni.

Palo Santol on magus, iidne, puidune aroom ja seda on kasutanud nii indiaanlased kui ka šamaanid, nägijad ja tunnetajad juba sajandeid kui puhastajat (suitsuga ruumi negatiivsetest energiatest vabastajat). Kvaliteetsed naturaalsed Palo Santo puupulgad on eetilisel teel lõigatud vaid looduslikult langenud puudelt, mis on 4-10 aastat maas lebanud. Alles teatud aja järgi hakkavad aromaatseid õlid moodustuma. See on tõeliselt maagiline puu, mille energia võib parandada teie elukvaliteeti!

Kasutamine: süüta pulga üks ots ja lase põleda 30-60 sekundit, puhu leek ära ja kasuta tekkinud suitsu puhastamisel. Suitsu laiali hajutamiseks võid kasutada linnusulge nagu indiaanlaste tseremooniatel. Teda saab läita korduvalt ja üks pulgake kestab pikka aega. Samas võite seda aromaatset puutükki nautida ka põletamata, pannes see näiteks riidekappi, autosse või lihtsalt hoida enda läheduses.

 

Laos

Tootekood: PS653_a Kategooriad: , Sildid: , , ,