Jade ehk jadeiidi kivist Gua Sha kaabits näole ja kehale

14.40

Jade ehk jadeiidi kivist Gua Sha kaabits näole ja kehale

Näo- ja kehamassaažiks poolvääriskivist jadest ehk jadeiidist Gua Sha kaabits parandab verevarustust, naha ainevahetust, vähendab silmaaluseid turseid, rahustab ning jade kivi oma olemuselt ka meeldivalt jahutav.

Puhastamine
Enne Gua Sha kaabitsa kasutamist massaažiks on oluline ta puhastada nii energeetiliselt kui ka füüsilisest võimalikust saastest, mis võib tekkida toote katsumisest.
Esmalt puhastage kaabits pehme niiske lapiga tolmust ja pindmisest mustusest. Seejärel valmistage (soovitavalt klaasist) kaussi meresoolast veelahus. Sool on väga tugev energeetiline puhastaja ja tõmbab välja negatiivse energia. Kastke kaabits mõneks hetkeks külma meresoola vette, ärge jätke teda vette ligunema. Seejärel loputage kaabits üle külma voolava kraani vee all ning kuivatage pehme kuiva lapiga, et sool ei jääks rolleri vahele ega pinnale. Seejärel asetage kaabits päikese kätte või kui võimalik, maapinnale (mulla peale) laadima. Piisab paarist tunnist, aga võib olla ka terve päeva. Samuti võite panna kaabits öösel laadima kuu valguse kätte.
Pärast seda kui kaabits on puhastatud ja laetud võtke see enda kätte, sulgege silmad ja tunnetage teda enda käes. Kujustage lillakat valgust ümber kaabitsa ja saatke mõttes talle armastust ja positiivset energiat. Seejärel hoidke kaabits enda käes ja vaadates teda öelge oma soovid mida, mida soovite ellu kutsuda või mille olemasolu üle olete tänulik tänases hetkes.

Võivad olla näiteks järgnevad soovid: nahk on toonuses, roller rahustab, vähendab kortse, parandab verevarustust, silub nahka, suurendab eluenergiat, toob head õnne, tervist ja kaitseb.
Seejärel on kaabits valmis kasutamiseks. Edaspidi on soovitav pärast kasutust pesta samuti voolava käesooja vee all, korra kuus panna laadima ning kui te kasutate kivi mitmekesi või teete sellega ka teistel massaaži, siis on soovitav soolaga puhastamise protseduuri teostada ühel korral kuus. Kui kasutate ise ja oma pere ringis siis vastavalt tundele korrake soolaga puhastamise protseduuri. Pärast pesemist kuivatage kaabits alati hoolikalt pehme kuiva lapiga.
NB! Puhastamiseks mitte kasutada kemikaale, kodukeemiat ega ka piiritust sisaldavaid tooteid, samuti ei või kasutada poleerimiseks mõeldud vahendeid, need kahjustavad kivimit ja metalli.
Kasutamine
Kaabitsat võite kasutada puhtal kuival nahal või siis kasutades keha- või näo õli või kreemi. Võite kasutada kas hommikul või õhtul enne magamaminekut, et kreem või õli imenduks paremini. Võib kasutada iga päev. Näomassaaži aeg on ca 5-10 min.

Gua Sha massaažiks sobib veel nefriidist massaažiroller. Vaata massaažirolleri kohta siit

Laos