Larimar ripats, hõbe 925

46.00

Kivi: Larimar
Metall: Hõbe
Proov: 925
Mõõdud: 2,86g, 20 x 14,4mm, koos kinnitusega 25,5mm

Kaunis larimar on tõeliselt haruldane ja hinnaline kivi. Larimari hinnalisus tuleneb ka sellest, et teda on leitud vaid Dominikaani Vabariigis Kariibi mere saarel ning ei ole teada millistes kogustes maapõu teda veel sisaldab.
Teda nimetatakse sageli Atlantise kiviks või tema kõrgete vibratsioonide tõttu ka delfiinikiviks, asukoha järgi Kariibi kiviks.
Ta sobib suurepäraselt teejuhiks kõigile, kes kõndimas vaimse arengu teel või soovivad vabaneda oma hirmudest, piiravatest uskumustest ja blokeeringutest. Larimar sobib imehästi ka lastele.
Oma kõrge vibratsiooniga lahustab viha ja asendab negatiivsuse armastusega.
Tema võimsad tervendavad energeetilised omadused teevad larimarist suurepärase abilise tervendustöös.

Füüsilised vaevused
Puhastab energiameridiaane blokeeringutest, stressi ja valu leevendaja; vabastab pingeid kurgu, kaela, südame ja pea piirkonnast; vererõhu tasakaalustaja, aitab rindkere-, kurgu- ja südameprobleemide korral, hästi toetav raseduse ajal ja värsketele emadele.

Energiakeskused: kurgukeskus, südamekeskus, kolmas silm
Näärmed: 
kilpnääre, harknääre
Element: 
vesi
Värv: 
helesinine, valge, rohekas sinine, sügavsinine
Oluline: 
larimar on väga valgustundlik ja seetõttu ei tohi teda jätta pikaks ajaks päikese kätte. Ere päikesevalgus võib värvi heledamaks muuta.
Tähtkuju: 
Lõvi, Scorpion, Neitsi, Jäär, Ambur … ja kõik särasilmsed väekad naised!:)

Hoolitsemine: puhasta aeg-ajalt voolava vee all ning pühi pehme lapiga kuivaks. Hea on laadida kuuvalguses. Larimari on võimsa energiaga kristall ning teda on lihtne laadida enda soovidega ehk programmeerida, et ta toetaks sind. Puhastamisel on sobiv kasutada Palo Santot või  viirukisuitsu.

Laos