Larimariga hõberipats

83.30

Larimariga hõberipats

Kivi: Larimar
Metall: Hõbe
Proov: 925
Mõõdud: 10,24g, 27×17,9mm, koos kinnitusega 38,3mm

Larimariga hõberipats võlub ära iga naise, varem või hiljem. Tema ebamaine ookeanisinine värv, laineid meenutav muster ja kõrgesageduslik olemus tõmbavad enda poole vastupandamatu jõuga.
Larimaris on ühendatud südame tasandi armastus, intuitiivsus ning maandatud naiselikkus. Ta aitab naistel taastada sidet oma sünnipärase naiselikkusega ja sügavama olemusega ning sellele toetudes jõuda elus enda hingesugulaseni. Hõbe omakorda aitab võimendada larimari omadusi.
Kaunis larimar on tõeliselt haruldane ja hinnaline kivi. Larimari hinnalisus tuleneb ka sellest, et teda on leitud vaid Dominikaani Vabariigis Kariibi mere saarel ning ei ole teada millistes kogustes maapõu teda veel sisaldab.
Teda nimetatakse sageli Atlantise kiviks või tema kõrgete vibratsioonide tõttu ka delfiinikiviks, asukoha järgi Kariibi kiviks.
Ta sobib suurepäraselt teejuhiks kõigile, kes kõndimas vaimse arengu teel või soovivad vabaneda oma hirmudest, piiravatest uskumustest ja blokeeringutest. Larimar sobib imehästi ka lastele.
Oma kõrge vibratsiooniga lahustab viha ja asendab negatiivsuse armastusega.
Tema võimsad tervendavad energeetilised omadused teevad larimarist suurepärase abilise tervendustöös.

 

Laos

Tootekood: Her1117 Kategooriad: , , , Sildid: , ,