Sumatra merevaik - Crystal Therapy
1509
product-template-default,single,single-product,postid-1509,bridge-core-1.0.4,cookies-not-set,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Pood

Sumatra merevaik

45.00

Mõõdud: 5,5 x 2 cm
Metall: Hõbe
Proov: 925

Merevaik on tunnustatud tervendaja, armuõnne looja ja hoidja.  Merevaik rahustab närve ja mahendab ebameeldivat õhkkonda, toetab stressi ja depressiooni korral. Oma kergete võngetega aitab ta masenduse vastu.
Teda peetakse organismi universaalseks puhastajaks, mis viib sealt välja negatiivse energia ning eemaldab kehast haigust toovad seisundid. Mõjub hästi sisesekretsiooninäärmetele, südamele ja põrnale. Kasutatakse ka reuma ravimisel.

Energiakeskused: päikesepõimik
Planeet: Päike
Element: tuli
Värv: läbipaistev või läbipaistmatu, värvuselt oranz, pruun, punakas, kollane, värvitu, sinine või roheline.

Laos

Tootekood: HE623 Kategooriad: , Sildid: ,
Kirjeldus

Merevaik on loominguline kivi, tugevdab eneseusku ja annab energiat soovitu ellu viimisel. Ta energia väga naiselik ja kaitsev ning seetõttu kasutatakse teda sünnitajate abistamiseks
Olemuselt on merevaik kivistunud okaspuu vaik, mida loetakse poolvääriskiviks.
Budism tunnistab merevaiku kui üht seitsmest õnnetoovast mineraalist.

Füüsilised vaevused: looduslik antibiootikum, depressioon, stress, seedmise ergutamine, kurguhaigused, haigusest või vigastusest taastumine, kudede taastamine, haavade paranemine, liigesevalud, maks, põis, sapipõis, põrn, neerud, impotentsus, viljakus, rasedus.