Tiigrisilm ripats, pendel

11.00

Tiigrisilm ripats, pendel

Mõõdud: ca 35mm
Kivi: tiigrisilm

Tiigrisilm on kaitsev kivi, mida traditsiooniliselt kanti talismanina halbade soovide-mõtete ja needuste vastu. Sobib suurepäraselt kaitsekiviks autosse.
Väga sobiv lastele, eriti koolis käivatele lastele, sest toetab keskendumisel ja tugevdab eneseusku. Suurepärane kivi eksamite tegemisel ja tähtsatel kohtumistel.

Kivi kombineerib maaenergiat päikeseenergiaga, luues kõrge vibratsioonitaseme ning tõmmates vaimseid energiaid Maa peale. Tiigrisilm on suurepärane neile, kes hõljuvad pilvedes või ei soovi endale kohustusi võtta.

Kivi aitab meil ära tunda teiste ja iseenda vajadusi. Ta aitab meil mõista, mida me tegelikult soovime ja vajame.

Tiigrisilm tasakaalustab ajupoolkerasid ning suurendab praktilist mõtlemist. Kivi aitab lahendada dilemmasid ja sisemisi konflikte, eriti neid mis on tekkinud uhkuse ja kangekaelsuse tagajärjel.

Tiigrisilm aitab meil meie andeid ja võimeid ära tunda. Kivi tasakaalustab yin’i ja yang’i, andes emotsionaalsele kehale energiat. Tiigrisilma valvsa pilgu all saad rahulikult lõdvestuda, tunda end kindlalt ja valmistuda edasiseks.
Tiigrisilma energia on mehelikult tugev, soe ja tasakaalustav.

Toetab eesmärkide saavutamisel, soovide manifesteerimisel ja äritegevuses. Aitab luua küllust, eriti aga kõike rahaga seonduvat. Tiigrisilmast on suur abi finants- ja äriliste otsuste langetamisel või kui ees seisavad keerulisemad läbirääkimised, kus on vaja teisi mõista ning oskust teha vahet egopõhistel soovidel ja tegelikel vajadustel.

Mõjub päikesepõimikule (tahe ja eneseteostus), sakraalkeskusele (loovuse suurendamine) ja juurkeskusele (kundalini, maandus, praktilisus ja keskendumine).

Tervendavad omadused

Tiigrisilm tervendab silmi, ravitseb kurku ja suguorganeid. Vähendab depressiooni, ängistust, närvilisust, sõltuvusprobleeme, haavandeid, heinapalavikku, põrna- ja soolestikuhaiguseid, seedetalitushäireid, osteoporoosi, toetab liigeseid, suguelundeid ja ainevahetust, tugevdab maksa, hea keha soojendaja – eriti hingamisteedele, leevendab hingeldus- ja astmahooge, antibakteriaalse toimega.

Energiakeskused: päikesepõimik, kurgutšakra
Näärmed: kõhunääre, kilpnääre
Planeet: Päike, Maa
Element: tuli
Värv: sinaka läikega kuldpruun, viiruline, punaka läikega, roosa

Laos