Amasoniit süda

10.00

Mõõdud: ca 4*3,5 cm

Amasoniidi kõige olulisem omadus on kaitse. Olles võimas filtreerija, blokeerib geopaatilist stressi, absorbeerib mikrolaineid ja mobiiltelefoni kiirgust, kaitseb elektromagnetilise saastatuse eest. Aseta vaid kivi enda ja eelnimetatud saasteallika vahele.

Amasoniit on universaalse armastuse kivi, nais-ja meesenergia tasakaalustaja, sõltumatuse, julguse ja truuduse kristall. Toetades kurgutšakrat soodustab tõe väljaütlemist.

Amasoniit aitab olla aus iseenda vastu, väljendada enda poolt läbitunnetatud tõde, annab sisemise tasakaalu ja julguse elada enda sisetunde järgi. Olles tugevalt seotud kurgutšakraga, aitab ta väljendada kõike, mis on tundeelus oluline. Ta aitab paremini mõista enda tundeid ning vabaneda meid ja teisi kahjustavatest hoiakutest. Puhastades efektiivselt ja leebelt kurgutšakra avab amasoniit tee piiramatu loovuse allikani.
Samuti soodustab selle kristalli kandmine selgeltnägemise ja selgeltkuulmise võime arengut. Suurendab eneseusku ning seeläbi toob kandja ellu ka materiaalset küllust.

Tervendavad omadused

Amasoniit sobib hästi nii südame– kui kurgutšakrale. Aitab leevendada peavalu ning rahustab närvisüsteemi. Kurgutšakra kristallina on hea abivahend külmetushaiguste ravimisel.
Seotud endokriinsüsteemiga, abiks maksaprobleemide korral.

Amasoniit on erakordselt mahendava mõjuga kivi, tasakaalustades närvisüsteemi ja aidates füüsilisel kehal eeterkehaga joonduda. Aitab leida tasakaalu emotsionaalsete traumade korral, leevendab hirmutunnet. Asetades kehale, on abiks lihaskrampide korral. Soovitatakse osteoporoosi, hammaste lagunemise, kaltsiumipuuduse korral.
Amasoniit on seotud Kuuga, toetades perekonda ja argielu tahke.

Energiakeskused: südame–ja kurgutšakra, kolmas silm
Koostis: kaalium-alumiiniumsilikaat vask
Värvus: läbipaistmatu roheline või sinakasroheline. Küütlev, soontega.
Klass/Grupp: silikaadid/amasoniit

Laos

Tootekood: SÜ94 Kategooriad: , Sildid: , , ,