PÄIKESEKIVI AUGUGA ripats - Crystal Therapy
3757
product-template-default,single,single-product,postid-3757,bridge-core-1.0.4,cookies-not-set,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Pood

-25

PÄIKESEKIVI AUGUGA ripats

7.80 5.85

Märksõnad: elurõõm, elujõud, kaitse, enesekindlus, tahe, lootus, raha, depressioon, seksuaalsus

Kaunilt sillerdav naturaalne päikesekivi oma rauda sisaldava hematiidiga aitab päikese tervendavat jõudu kehasse suunata. Olles seotud päikese energiaga, sümboliseerib inimese sisemist päikest, mis kiirgab valgust kõigele ümbritsevale.
Päikesekivi vahendab inimesele päikesest tulenevat elujõudu ja avardades mõttemaailma, mõistmaks, et kõigil on piiramatud arenguvõimalused. Kivi aitab kandjal end tunda tugeva ja kindlana, toetab masendusest ülesaamisel. Ehe kivi on hea meditatsiooni kiviks, ühendades endas Maa ja Päikese energiad.

Füüsilised vaevused: immuunsussüsteem, elujõud, depressioon, stress, hormonaalsüsteem, neerud, ainevahetus ehk metabolism.

Energiakeskused: päikesepõimik, sakraalkeskus
Näärmed: kõhunääre ehk pankreas, sugunäärmed
Sodiaagimärk: Kalad, Lõvi, Kaalud
Planeet: Päike
Element: tuli
Värv: läikiv läbipaistmatu kollane, oranź, punakas pruun

Tootekood: AUr198b Kategooriad: , Sildid: , ,
Kirjeldus

Keemiliselt koostiselt on päikeskivi on naatrium kaltsium alumiiniumsilikaat. Teda kutsutakse põldpaguks ja ka aventuriinpõldpaguks. Ta on läbipaistmatu läikiv kivi, oma värvuselt oranź, kuldne või punakaspruun. Võib sisaldada hematiidi tükikesi.

Levinumad leiukohad: Kreeka, Norra, Venemaa, India, Kanada, USA