Sinine apatiit Madagaskarilt - Crystal Therapy
3548
product-template-default,single,single-product,postid-3548,bridge-core-1.0.4,cookies-not-set,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Pood

-15

Sinine apatiit Madagaskarilt

9.00 7.65

Märksõnad: kommunikatsioon, kaalulangetus  läbi aktiivsema seedimise, südame toetaja, meditatsioon, kõrgem vaimsus, intuitsioon, loovus ja inspiratsiooon, tulevikule häälestumine. Motiveeriv, manifesteeriv kivi.

Apatiit on hea kristall kaalulangetajatele – ta kiirendab ainevahetust, surub alla näljatunnet, ning soodustab tervislikke valikuid.

Sinine apatiit on kõrgema vaimse juhtimise tasandi kristall. Ta lihtsustab avalikku esinemist, tugevdab kommunikatsiooni.
Apatiiti peetakse heaks terevendajaks, ta avab kurgutšakra ning muuhulgas tervendab ka südant ja emotsionaalset valu. Veel usutakse, et ta ergutab uute rakkude moodustumise protsessi. Kuna apatiit soodustab katsiumi imendumist, omab ta tervendavat toimet kõhredele, luudele, hammastele, liigeseprobleemidele, rahhiidile ja artriidile.

Apatiit arendab vaimseid andeid, soodustab sügavat meditatsiooni.
Loovuse ja intellekti kristallina aitab apatiit leida ligipääsu sellele informatsioonile, mida on just hetkel suuremaks hüvanguks vaja. Ta korrastab segadust, avardab teadmisi ning leevendab kurbust ja viha.

Apatiit on inspiratsiooni ja ilmutuse kristall. Ta edendab inimlikkust ning teenimist.
Ta on tulevikule häälestatud kristall, aga samas hoiab oma kandjat ühenduses ka eelmiste eludega. Saab kasutada alateadvuse uurimiseks loominguliste probleemide korral, samuti eelmiste elude ja karmamustrite mõistmiseks.

See kristall suurendab ka motivatsiooni, sisendab avatust, kõrvaldab negatiivsust (nii enda, kui ka teiste suhtes) ning loob täiendavaid energiareserve.

Energiakeskused: kurgukeskus, laubakeskus ehk kolmas silm, südamekeskus
Sodiaagimärk: otsest seost ei ole ühegi tähemärgiga, kaudselt seostatakse apatiiti Kaksikutega
Värvus: sinine, sinakas roheline, kollane, hall, sinine, valge, purpurne, punakaspruun, pruun, lilla.
Tugevus: 6-8 / 10

 

Tootekood: AUr183a Kategooriad: ,
Kirjeldus

Kas teadsid et:

  • Apatiit on kaltsiumit ja fosforit sisaldav klaasja läikega mineraal. Apatiidi kristall võib olla mitmes värvitoonis, alates värvitust kahvatusinakast, hallikast, kollakast kuni rohekassinise ja puhta rohelise ja siniseni. Leidub ka lillakas-violetse alatooniga kive, mis on väga haruldased. Hinnalised on ka sinised Brasiilia kivid ja Madagaskarilt pärit puhtad meresinised apatiidid. Apatiiti leidub paljudes tard-ja moondkivimites. Peamised leiukohad ongi Brasiilia ja Madagaskar.
    Kaevandatakse ka Kanadas, Sri Lankal, Mehhikos, Lõuna-Aafrikas, Norras, Rootsis, Koola poolsaarel.
  • Apatiidi nimetus on pärit kreeka keelest ning tõlkes tähendab see pettust. Nimetus tuleb sellest, et apatiiti aetakse vahel segamini teiste poolvääriskividega. Nimelt võib apatiidi kuju ja värvus (valgest punaseni) suuresti varieeruda ning seetõttu meenutada nii mõndagi teist kristalli.
  • Kollane apatiit aitab kõrvaldada kehast kõik negatiivse. Aktiveerib päikesepõimikut ning eemaldab sealt seisva energia. Hea kristall depressiooni korral.

NB! Kui kivi ei ole toodud sodiaagimärgile soovitatud kivide nimekirjas, siis võid julgelt toetuda oma sisetundele ja valida just Sulle sellel ajahetkel sobiva ja enim meeldiva kivi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda elu neil aspektidel,  mida inimene parasjagu vajab.