Kiastoliit e. ristikivi auguga ripats - Crystal Therapy

Kiastoliit e. ristikivi auguga ripats

7.50

Kui oled otsimas kaitsekive, siis on kiastoliit üks võimasamaid nende hulgas. Ammustel aegadel kasutati teda halbade soovide ja needuste eemale peletamiseks. Ta on loov kivi, millel on vägi hajutada negatiivsed mõtteid ja tundeid, muundab konflikti harmooniaks ja aitab probleeme lahendada ning muutusi esile kutsuda.

Kiastoliit on värav müsteeriumide juurde, hõlbustab kehaväliseid rände ja surematuse mõistmist ning uurimist. Seotuna surma ja taassünniga, on ta abiks nendele, kes teevad läbi surmajärgset üleminekut.

Kiastoliit vabastab süütundest, tugevdab analüüsivõimet, hajutab illusioone ning vähendab hirme, võimaldades reaalsusega julgelt silmitsi seista. Mentaalsel tasandil aitab tugevdada närvisüsteemi ja abistab probleemide lahendamisel.

Aitab säilitada vaimsust ka haiguse ja trauma ajal. Abistab häälestumisel hinge eesmärkidele.

Füüsilise keha tasandil aitab alandada palavikku, peatada verejooksu, leevendada ülehappesust, ravitseda reumat ja podagrat. Stimuleerib piimatootmist imetavatel emadel. Parandab kromosoomivigastusi ja tasakaalustab immuunsüsteemi. Võib ravitseda halvatust ja tugevdab närve.