Tselestiit kobar

28.00

Tselestiit kobar

Tselestiit on imeline tugeva ja kõrge vibratsiooniga kristall, aitab lõdvestuda, leevendada peavalu ja lihaspingeid ning tunda end õnneliku ja hoituna.  Ta on väga hinnatud mediteerimise ja intuitiivse meeleseisundi parandamise abivahendina, aitab saavutada sügavamaid meditatsiooni seisundeid ning astraalrännakuid.
Meeliülendavad ja lõõgastavad võnked on põhjuseks, miks tunduvad tselestiidi abil tegelikkuse kõrgemad tasandid ja peenekoelisemad maailmad lihtsamalt ligipääsetavad. Tselestiit on üks võimsamaid nö Uue ajastu kristalle. Oma nime on ta saanud ladinakeelse sõna celestis järgi, mis tõlkes tähendab taevalikku.
Tselestiit toob hea ja rahuliku une ning aitab unes saadud sõnumeid ka hommikul mäletada.

Sinise kristallina aitab efektiivselt eemaldada blokeeringuid kõripiirkonnas, toetab inimestevahelist kommunikatsiooni. Loob kõneosavust, soodustab läbirääkimisi ning tekitab kaastunnet teiste elusolendite vastu. Teda peetakse ka tõe kristalliks.

Tselestiit on ka hea ruumide eluvibratsiooni tõstja – geoodi kodu (või kontori) südames hoidmine aitab luua läbirääkimisi soodustava, sooja ja rahumeelse keskkonna.

Arvatakse, et tselestiit suudab ühendada oma kandja tema kaitseinglite ja vaimsete õpetajatega. Indias on tselestiidil olnud tugev religioosne funktsioon – Bengali preestrid heitsid lõkkesse tselestiidipulbrit selleks, et tekitada erkpunast leeki. Tselestiit on tänapäeval hinnatud algmaterjal valgusrakettide, ilutulestiku ja trasseerkuulide tootmisel. Samuti  kasutatakse tselestiiti toiduainetööstuses ning klaasi ja keraamika valmistamisel.

Energiakeskused: kroontšakra,  laubatšakra ehk kolmas silm, kurgutšakra
Element: tuul
Tugevus: 3-3,5
Sodiaagimärk: Kaksikud

Laost otsas