Müstilise kvartsiga hõbekõrvarõngad

31.20

Müstilise kvartsiga hõbekõrvarõngad

Kivi: müstiline kvarts
Metall: hõbe
Proov: 925
Mõõdud: ovaal 11 x 9mm, koos kinnitusega 26mm

Kas kelmikalt sillerdav ja silma tegev kivi püüdis pilku? Pole ka ime, ta lihtsalt on niivõrd võluv oma olemuselt:)
Kristallimaailmas ollakse ikka ja jälle uue otsingul ning nii on ka sündinud vikerkaarena sillerdav müstiline kvarts. Tema loomisel on kasutatud mäekristalli või mõnda muud kvartskivi, töödeldud kuumusega ning keemiliselt, kuni talle tekib rohekalt-lillakalt-sinakalt helklev kaunis pealiskiht. Seejärel on antud kivile eriline lihv, mis paneb ta müstilisel moel särama. Vorm on särtsakam ja moodsam, aga kristalli olemus on suurel määral nagu kvartsil.

Müstilise kvartsiga kõrvarõngad kannavad endas mäekristalli omadusi. Mäekristalli peetakse planeedi kõige võimsamaks tasakaalustajaks.

Mäekristall

Ta on peene  vibratsiooniga ning temas on olemas kõikide värvitoonide lainepikkused. Kuulub ta kvartside perre ning tänu oma unikaalsele aatomvõrele peetakse mäekristalli planeedi kõige võimsamaks tervise toetajaks ja energiate tasakaalustajaksMäekristall on ideaalne meditatsioonikivi. Suurendab keskendumisvõimet ja parandab mälu, mistõttu sobib toetuseks nii töö tegemisel kui ka õppimisel.
Kasutatud on mäekristalli juba tuhandeid aastaid energia võimendamiseks kuna tema kristallselge energia mõjub puhastavalt kõikidele tšakratele.
Ta tasakaalustab ja puhastab aurat ning rahustab kogu närvisüsteemi, annab jõudu ja vitaalsust. Puhastab nii kodu kui ka töökeskkonda, kõrvaldab sealt segavaid energiaid ning kiirgab välja rahu.

 

Laos