Moldaviit hõberipats

168.00

Kivi: moldaviit
Metall: hõbe
Proov: 925
Mõõdud: 6,24 g, 36,9×23,2 mm, koos kinnitusega 44 mm

Omadused: vaimsus, teadvus, muutused, kanaldamine, energia, telepaatia, aurapuhastus, võimed, tervendus, kaitse

Moldaviit on haruldane, hinnaline, maavälist päritolu väga kõrge võnkesagedusega meteoriitkivim ehk tektiit. Tema kiiretoimelised ning võimsad energiad aitavad eemaldada kehast energiablokeeringuid, avardada teadlikkust ja teadvust, suurendab telepaatilisi ja psüühilisi võimeid. Tasakaalustab haigusseisundeid, on ka valu vaigistav.

Moldaviit on hea kaaslane meditatsioonil. Ta aitab tõsta vibratsiooni, minna sügavamale ning arendada oma psüühilisi võimeid.

Tektiidi nimi tuleb kreeka keelsest sõnast “tektos”, mis tähendab sula. Taevast kukkunud kive on paljudes kultuurides peetud pühaks. Arvati, et need on taeva kingitused ning toovad õnne. Tektiidid võivad olla miljoneid aastaid vanad, näiteks Tśehhoslovakkiast Moldaust leitud rohelist tektiiti, mida nimetatakse moldaviidiks, on üle 15 miljoni aasta vana. Lummav ja suursugune kristall on maavälist päritolu ning sündinud vägivaldsest meteoriidi kokkupõrkest meie planeediga.

Võib öelda, et moldaviit on suurte muutuste kristall ning tegelikult on ta ka ise sellise imelise teekonna läbi teinud – kukkunud alla taevast, tohutu suure jõu, surve ja kuumuse abil tunginud maapinda, reageerinud maisete keemiliste ühenditega, transformeerunud ning seejärel tõusnud taas maapinnale, et teenida inimkonda. Ta aitab liikuda kaugemale, kõrgemale ja sügavamale oma vaimsel teekonnal. Soosib ka spirituaalset tervenemist.

Moldaviit on ühenduse ja ühenduvuse kristall. Olles ülimalt kõrge vibratsiooniga ja intensiivne, on tema toime praktiliselt koheselt tajutav. Vahel paneb moldaviidi tükike vaid loetud sekunditega peopesa tuksuma ning paljudel vallandab ta südame või näo piirkonnas soojalaine. Mida enam resoneerud moldaviidi vibratsioonidega, seda tugevamalt tema toimet tajud.

Moldaviidil on veel üks väärtuslik omadus – tema näol on tegemist erakordselt väeka kaitsekristalliga. Juba iidsetel aegadel arvati, et ta kaitseb kurjade vaimude eest, toob oma kandja ellu head õnne ning aitab soovidel täituda. Siiani peetakse moldaviiti väga efektiivseks abiliseks psüühiliste rünnakute tõrjumisel ning oma kandja aura kaitsmisel negatiivsete mõttevormide ja olendite eest. Moldaviit on väga hea abiline ka neile, kes töötavad vaimudemaailmaga, seda nii kaitse osas, kui ka selleks, et saada ühendust soovitud vaimolenditega.

Moldaviit on võimas tervendaja. Lisaks sellele, et ta tõstab nii elusolendite, kui ka ruumide vibratsiooni, aitab ta ka diagnoosida ning mõista haiguste algpõhjuseid, neid vabastada ja toetada ka tervenemisprotsessi.

Moldaviiti on peetud ka nooruse kristalliks – arvatakse, et ta aeglustab vananemisprotsessi ning parandab rakkude tööd. Usutakse, et ta parandab ka mälu.

Moldaviit on hea abiline küünilisuse ja eraldatusega toimetulekuks. Ta leevendab kahtluseid ning rahustab eriti hästi neid, kes kipuvad raha pärast muretsema. Kuna moldaviit on kõrgevibratsiooniliste ja kõrgemat hüvangut teenivate “kokkusattumuste” ehk sünkroonsuste kristall, aitab ta ligi tõmmata, märgata ja kinni haarata ootamatutest võimalustest ning lahendustest, mida ei osanud ette näha.
Kandes moldaviiti igapäevaselt endaga, on võimalik sellised sünkroonsused meelitada oma argiellu.

Südamekristallina aitab ta heita valgust sellele, mida on vaja märgata, mõista, austada, integreerida või vabastada, et täisväärtuslikumalt edasi liikuda ning endale lähemale jõuda. Moldaviit aitab ühendada südame mõistusega ning võimaldab neil teha koostööd selle asemel, et omavahel võidelda.  Ta aitab mõistusel oma loomeprotsessides vaadata südamesoovide poole ning hinnata, kas ja mida võiks ette võtta. Süda aga õpib moldaviidi toel teisi kohtlema empaatia, mõistmise, hoole ja headusega. Kui moldaviit tundub vastumeelde, siis on võimalik, et on kusagil peidus mõni emotsionaalne trauma, mis oleks vaja pinnale tuua ning tervendada. Tema erakordselt võimas vibratsioon avab tšakrad, joondab neid, integreerib jumaliku plaani, kiirendab vaimset kasvu. Resoneerib kroontšakraga, avades selle kõrgeima vaimse juhatuse vastuvõtuks.

Suurte, ootamatute ja murranguliste muutuste kristallina toob moldaviit endaga kaasa arvukalt ootamatuid lahendusi ja võimalusi. Lisaks selle võib ta tuua pinnale mälestusi kaugest minevikust või eelmistest eludest. Ta aitab puhastada uskumussüsteemi ning vabaneda pikaajalistest kinnisideedest, mis enam ei teeni inimese kõrgemaid hüvesid. Tal on ka võime neutraliseerida hüpnootilisi ja alateadlikke käske.

Moldaviiti on hea kombineerida eestkätt kvartsiliste kristallidega.
Kõrge vibratsiooni tõttu on teda hea kanda koos mõne tugeva maandajaga (eriti, kui tunned moldaviiti kandes pearinglust või halba enesetunnet) – nt oonüks, hematiit, turmaliin, obsidiaan vms.

Energeetilised omadused

Moldaviit toetab vaimset kasvu avardades kandja teadlikkust. Tugevatoimeline ja tõeliselt kiiretoimeline ning seetõttu sobiv inimestele, kes valmis sedavõrd kõrgsageduslikku energiat omaks võtma.

Sobib kõikide energiakeskustega, tasakaalustab ja joondab kogu tśakrasüsteemi ja energiastruktuuri, nii et eluenergia saaks inimese kehas täiesti vabalt liikuda. Olles võimsa puhastava energiaga, aitab eemaldada energiablokeeringud ja ebavajaliku energia.

Kandes äärmiselt kõrgesageduslikku vibratsiooni, täidab inimese energiakeha samasagedusliku energiaga. Äratab valguskeha ehk merkabad. Võimendab ka teiste kristallide energiaid.

Aitab kanaliseerida ja suunata tervendavat kosmilist eluenergiat, seetõttu sobib hästi tervendajatele. Mediteerimine koos moldaviidiga avab ja suurendab telepaatiat, psüühilisi võimeid ning selgeltnägemist. On abiks astraalrännkutel ja kontakti saamiseks teiste planeetide ning maaväliste olenditega. Samuti aitab ühendust saada ja suhelda delfiinide ning vaaladega kui teadaolevalt kõrgema dimensiooni olenditega.

Moldaviiti peetakse väga heaks kristalliks tähelastele, tundlikele ja ülitundlikele hingedele, kellel on raske selles inkarnatsioonis kohaneda maise elu, kannatuste ja sügavate emotsioonidega. Kaasas kantuna (eriti südame piirkonnas) peaks ta aitama leida ja mõista oma elu eesmärki, leevendada koduigatsust ning hõlpsamalt kohaneda maise elu ja keskkonnaga.

Aitab täituda südamesoovidel, muutes sinu seisundi külgetõmbavaks sellele, mille täitumist soovid. Tektiiti soovitatakse neile inimestele, kes ta energiad intuitiivselt omaks võtavad või tunnevad, et lihtsalt peavad ta endale soetama. Usalda oma tunnetust! Kui juba sattusid selle kivi kirjeldust lugema, siis oled valmis vastu võtma tema kõrgsageduslikku energiat ning oletavasti oled juba mõttelise ühenduse loonud.

Füüsilised vaevused: tasakaalustab kõiki haigusseisundeid, takistab haiguste edasikandumist, “psüühiline kirurgia”, eneegiablokeeringte eemaldamine, ka valu vaigistav.

Energiakeskused: kõik energiakeskused
Näärmed: kõik näärmed
Planeet: Jupiter, Pluuto
Element: tuli
Värv: tumeroheline (oliivroheline), võib sisaldada tumedamaid suletisi.
Sodiaagimärk: kõik tähemärgid

NB! Moldaviit on suhteliselt habras ning seetõttu ei tohiks teda kunagi puhastada soolaga!

Laost otsas