Roosa kvartsiga ripats, hõbe 925 - Crystal Therapy
1709
product-template-default,single,single-product,postid-1709,bridge-core-1.0.4,cookies-not-set,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Pood

Roosa kvartsiga ripats, hõbe 925

32.00

Mõõdud: ripatsi pikkus koos kinnitusega ca 3 cm, laius 2,6 cm
Kivi: roosa kvarts
Metall: Hõbe
Proov: 925

Roosa kvarts
tõmbab ligi armastust ja suheteid. Südameksekuse avaja ja puhastaja.
Võib öelda, et ta on üks tuntumaid südamekeskuse kristalle selles imelises kivide maailmas. Läbi aegade on ta olnud armastajate sümboliks ja abiellujatele talismaniks. Tema pehme ja voogav naiselik energia muudab tundemaailma õrnemaks ja avatumaks, luues harmooniat, usaldust ja sisemist rahu. Olles kõikehõlmava tingimusteta armastuse õpetaja, loob ta sügava rahulolutunde ning võimaldab armastust tõeliselt jagada ja vastu võtta.

Kaitseb erinevate kiirguste eest (elektromagn., maakiirgus, veesooned). Vabastab hirmudest, parandab hingehaavu, arendab kohanemisvõimet. Kunstnike kivina elavdab fantaasiat ja loovat mõtlemist. Rahustav, mõjub toetavalt üleminekueas, traumade ja kriiside korral.

Energiakeskused: südametšakra, kõrgem südametšakra  roosa kvarts
Näärmed:
härknääre ehk tüümus
Planeet:
Veenus, Päike, Kuu
Element:
tuli, vesi

Laos

Tootekood: HER586c Kategooriad: , , Sildid: ,
Kirjeldus

Roosa kvarts on laialt levinud; peamised leiukohad on Austrias, Madagaskaril, Brasiilias, Jaapanis, Indias ja Ameerika Ühendriigis.
Kuulub ta kvartside perekonda ja on üks mäekristalli eriliike. Oma roosa värvuse on ta saanud mangaani sisaldusest.
Kvarts on tänu oma unikaalsele kristallvõrele planeedi kõige võimsam ravitseja, energiaid võimendav ja vahendav mineraal.
Roosa kvarts mõjub toetavalt südamele, vereringele, pärssivalt verehaigustele ja leukeemiale. Kaitseb naistel munasarju ja meestel munandeid, hoides ära nende haigestumise. Aitab viljatuse puhul ning on suureks abiks raseduse ajal ning sünnituse juures. Ka pärast sünnitust pakub roosa kvarts nii emale kui lapsele oma abi ning leevendab ema sünnitusjärgset stressi ja ennetab depressiooni.

Kuidas hoolitseda?
Hea on roosat kvartsi kord nädalas puhastada küünlaleegi kohal või voolava vee all maha laadida ja juhul, kui ta tuhmuma hakkab. Roosale kvartsile on parim kui ta mulla sisse laadima jätta. Sealt saab ta oma jõu tagasi ning muutub taas tumeroosaks. Võid näiteks asetada roosa kvartsi lillepotti mulla peale.