HELIOTROOP EHK VEREKIVI

65.00

Liisi Uudeväli käsitööna valminud helitroobi ja punase jaspisega kaelakee on kahtlemata ainulaadne ja väekas. Kaelakee pikkus: 480mm, ovaalse ripatsi mõõdud: 39,9x29mm.

Helitroop e. verekivi on roheline, punaste või kollaste täppidega jaspis. Üks võimsamaid ravitsejate hulgas, ennekõike on kasutusel vere puhastajana. Nagu kõik jaspised, on ta maandav ja kaitsev kivi, annab uut elujõudu ehk käivitab taas eluenergia kui see on hääbunud, annab julgust, tõstab motivatsiooni.
Tugevdab intuitsiooni ja suurendab loovust. Stimuleerib unenägemist, täna maandavatele omadustele õpetab vältima ohtlikke olukordi, rahustab meelt, vähendab ärrituvust.
Julgustab isetust ja idealismi, aitab mõista, et ümberkujunemisele ja uuele algusele eelnev kaos on loomulik osa muutumise protsessist.
Immuunsüsteem saab toetust nakkushaiguste korral, toetab lümfivoolu, ainevahetusprotsesse. Puhastab verd, maksa, soolestikku, neere, põrna ja põit. Vereringe. Ülihappesus. Leukeemia. Puhastab madalamaid tšakraid ja joondab uuesti nende energiad. Muistsed egiptlased kärbutasid selle kiviga kasvajaid.

Füüsilised vaevused: puhastab ja ergutab vereringet, aitab vabaneda energiablokeeringutest, abiks verejooksude peatamisel ja leukeemia korral, ergutab immuunsust, stimuleerib lümfe ja ainevahetust, väljutab organismist mürke, allergiad, vähkkasvajad

Energiakeskus: juurkeskus, seksuaalkeskus
Näärmed: neerupealised
Sodiaagimärk: Kaalud, Jäär, Kalad,
Planeet: Marss
Elemendid: tuli

 

Laost otsas

Tootekood: KK688 Kategooriad: , , Sildid: , ,