Amasoniidi ja mäekristalliga käevõru

22.00

Amasoniidi ja mäekristalliga käevõru

Kaitsvate omadustega amasoniidi ja kaunilt sillerdava mäekristalliga käevõru on ühteaegu ilus, aga ka energeetiliselt tõeliselt toekas igapäevane kaaslane. Käevõrus on kasutatud säravaid 10 mm pärleid.

Amasoniidi kõige olulisem omadus on kaitse. Amasoniit on universaalse armastuse kivi, nais-ja meesenergia tasakaalustaja, sõltumatuse, julguse ja truuduse kristall.

Mäekristall on peene  vibratsiooniga ning temas on olemas kõikide värvitoonide lainepikkused. Kuulub ta kvartside perre ning tänu oma unikaalsele aatomvõrele peetakse mäekristalli planeedi kõige võimsamaks tervendajaks ja energiate tasakaalustajaks.
Mäekristall on ideaalne meditatsioonikivi. Mäekristall suurendab psüühilist võimekust, parandab mälu eneseväljendamist, mõttetegevust, suurendab intuitsiooni. Suurendab keskendumisvõimet ja parandab mälu, mistõttu sobib toetuseks nii töö tegemisel kui ka õppimisel.
Toob tasakaalu ja harmoonia, annab jõudu ja vitaalsust, toob rahu, kooskõla ning on hea kaitsekivi. Tema energia on kiire, puhas, selge ja võimas.

Laos

Tootekood: KV363a Kategooriad: , Sildid: ,