Roosa kvarts suur hõberipats Bali hõbeseppadelt

187.00

Hõberipatsi mõõdud: 19,2g, 55mm, ovaal 17x11mm

Bali hõbesepad on loonud imelise hõbepitsi ümber kauni, klaarilt kumava kõrge kvaliteediga roosa kvartsi kristalli. Sellised ehted ei jää tähelepanuta oma erilisel ilus ja annavad kandjale suursuguse kuningannaliku tunde. Selg justkui sirutub, kael on kui sirutunud luigel, hoiak kõneleb enesekindlustest. Nagu kuningannale omane, jagub temas elutarkust ja oskust kõike kõige paremal viisil korraldada. Roosa kvarts on tõeliselt toekas hõberaamis, mis teeb ehte vastupidavaks ja kestvaks ajas (Nb! 19g!)
on Roosa kvarts aitab lisaks tähelepanule, tõmmata ligi armastust ja harmoonilisi suheteid. Roosat kvartsi peetakse südamekeskuse avajaks ja puhastajaks.
Võib öelda, et ta on üks tuntumaid südamekeskuse kristalle selles imelises kivide maailmas. Läbi aegade on ta olnud armastajate sümboliks ja abielluvatele paaridele talismaniks. Tema pehme ja voogav naiselik energia muudab tundemaailma õrnemaks ja avatumaks, luues harmooniat, usaldust ja sisemist rahu. Olles kõikehõlmava tingimusteta armastuse õpetaja, loob ta sügava rahulolutunde ning võimaldab armastust tõeliselt jagada ja vastu võtta.

Mõõdud: k 1.0 cm, l 3.5 cm, p 5.5 cm, ovaal 4 cm
Metall: hõbe
Proov: 925
Kaal: 19g


Kaitseb erinevate kiirguste eest (elektromagn., maakiirgus, veesooned). Vabastab hirmudest, parandab hingehaavu, arendab kohanemisvõimet. Kunstnike kivina elavdab fantaasiat ja loovat mõtlemist. Rahustav, mõjub toetavalt üleminekueas, traumade ja kriiside korral.

Energiakeskused: südametšakra, kõrgem südametšakra  roosa kvarts
Näärmed:
härknääre ehk tüümus
Planeet:
Veenus, Päike, Kuu
Element:
tuli, vesi

Laos

Tootekood: HER586 Kategooriad: , , , Sildid: , ,