Armastus ja kaitse. Labradoriidi ja roosa kvartsi südamete komplekt

35.70

Armastus ja kaitse. Labradoriidi ja roosa kvartsi südamete komplekt

Kivid: roosa kvarts ja labradoriit 
Mõõt: ca 30-40mm
Komplektis kaks südamekujulist kivi kinkekotis
Labradoriidi ja roosa kvartsi südamete komplekt aitab tugevdada intuitsiooni ning tõmmata ligi armastust ja luua harmoonilisi suheteid.

Roosat kvartsi peetakse südamekeskuse avajaks ja puhastajaks.
Võib öelda, et ta on üks tuntumaid südamekeskuse kristalle selles imelises kivide maailmas. Läbi aegade on ta olnud armastajate sümboliks ja abiellujatele talismaniks. Tema pehme ja voogav naiselik energia muudab tundemaailma õrnemaks ja avatumaks, luues harmooniat, usaldust ja sisemist rahu. Olles kõikehõlmava tingimusteta armastuse õpetaja, loob ta sügava rahulolutunde ning võimaldab armastust tõeliselt jagada ja vastu võtta. Roosalt kvartsilt võid abi paluda suhte tugevdamisel või olukordades, kus on vaja taastada/tugevdada partnerite vahelist usaldust ning luua harmooniat.
Kaitseb erinevate kiirguste eest (elektromagn., maakiirgus, veesooned). Vabastab hirmudest, parandab hingehaavu, arendab kohanemisvõimet. Kunstnike kivina elavdab fantaasiat ja loovat mõtlemist. Rahustav, mõjub toetavalt üleminekueas, traumade ja kriiside korral.
Labradoriit on müstiline, sügavalt vaimne ja kaitsev kivi, kõrge vibratsiooniga, valgusetooja.
Ta on salapäraselt helklev, justkui ruumiline, ühe nurga alt kumab sügavsiniselt ja sini-roheliselt ning saades päikesevalgust, lisanduvad mänglevalt mitmed teised toonid, tumehallist sillerdava kollase ja sinise läikeni. Ta on kiire energiaga kivi. Tugevdab aurat ja eemaldab soovimatud energiad. Tugevdab intuitsiooni, kujutlusvõimet, tahtejõudu  ja aitab vaimselt kasvada. Aitab tuua ellu uusi võimalusi, ideid ja muutusi. Suureks toeks muutuste ajal. Labradoriit on sillaks füüsilise ja vaimse maailma vahel, sillaks alateadvusse. Vabastab hirmudest ning parandab hingehaavad, annab sitkust astuda julgeid samme.
Labradoriiti hoiab enda läheduses inimene, kes on teadlik ja usub endasse. Ta on intuitiivne, ühenduses kõrgemate energiatega ja mõistab oma alateadvuse sõnumeid. Labradoriiti on ka hea kodus hoida, kuna annab kodule kaitse.
Põhiomadused: vaimsus, maagia, rituaalid, kaitse, intuitsioon, vägi, eelmised elud, meditatsioon, selgeltnägemine, uute võimaluste tekkimine elus, muutuste nägemine, kalad, pendeldamine.

Laos