Ioliit hõberipats

88.00

Ioliit hõberipats

Mõõdud: 13,4g,  35,1x 21,7, koos kinnitusega 52mm

Silmapaistev ja oma lihtsuses imekaunis tilgakujuline ioliidiga hõberipats.
Ioliit toetab kolmanda silma piirkonda ja seetõttu seostatakse vaimsete võimete avardumisega, võimekusega saavutada järjest sügavamaid spirituaalseid rännakuid.
Ta teravdab psüühilisi võimeid ja soodustab sügavat meditatsiooni. Avardav loovus ja seetõttu väga hinnatud kirjanike, kunstnike ja kõigi teiste loomingulise hingede seas. Ta hoiab loomingulisi inimesi ka stressi eest viies nad rahu seisundisse, kontakti sisemise rahuga.
Ioliit on väärtuslik kristall ja öeldakse, et tema energia on edasijõudnutele, neile kel on kristallidega juba rohkem kogemusi. Ioliit on hea kaaslane kõigile, kes soovivad arendada enda tunnetust, selgeltnägemise-tajumise võimeid, laiemalt vaadates vaimseid võimeid. Mitte niisama ei ole ta olnud sajandeid šamaanide lemmik kiviks ning seeläbi kuulunud ka paljude traditsiooniliste tervendamisrituaalide juurde. Ioliiti hindasid kõrgelt ka viikingitest maadeavastajad, kes kasutasid ioliidi kristalli valgusemurdumise väge, et määrata päikese järgi asukohta. Ioliit võimadas vaadata otse päikesesse ilma silmadele liiga tegemata.
Ioliiti peetakse ka heaks talismaniks, mis toob reisil viibija turvaliselt koju. Kui mõni lähedane läheb maailmarännakutele või ka pikemaks ajaks kodust eemale, anna talle kaasa ioliit kui kaitsev amulett.

Laos

Tootekood: HE26a Kategooriad: , , , Silt: