Larimariga suur ja silmapaistev hõberipats

270.00

Larimariga suur ja silmapaistev hõberipats

Mõõdud: 9,55g, 26,5x 20,8mm, koos kinnitusega 37mm

Tõeliselt kauni Larimariga suur ja silmapaistev hõberipats. Mida vähem tumedaid toone on kivis ning mida sinisem tooni poolest, mida peenema struktuuriga ja merelaineid meenutavat muster, seda hinnatum on larimar.
Larimar ripats püüab pilku, ta võlub ära iga naise, varem või hiljem. Tema ebamaine ookeanisinine värv, laineid meenutav muster ja kõrgesageduslik olemus tõmbavad enda poole vastupandamatu jõuga.
Ripats on toekas hõbe 925 raamis ning kivi pind sedavõrd suur, et laseb larimari mustril kenasti esile tulla. Larimariga hõberipats on ehe mida pärandatakse põlvest põlve, mida on ikka ja jälle suur rõõm ehtekarbist kaela riputada, ehte ilu imetleda ning väge tunnetada!
Omadused: vaimsus, naiselikkus, suhtlemine, rahu, selgus, tasakaal, loovus, meditatsioon, armastus, tervendus, parandab kõne- ja suhtlemisoskust.
Larimaris on ühendatud südame tasandi armastus, intuitiivsus ning maandatud naiselikkus. Ta aitab naistel taastada sidet oma sünnipärase naiselikkusega ja sügavama olemusega ning sellele toetudes jõuda elus enda hingesugulaseni. Hõbe omakorda aitab võimendada larimari omadusi.

Laos