Iidne Tiibeti maagiarituaal veega

Vee rituaal

Veemaagia

Iidne Tiibeti veemaagia rituaal aitab sul looduse jõudu appi võttes täita oma salajasemaid soove ja unistusi.
Veel on imeline võime salvestada energiat ja infot, muutes seeläbi ka keha vibratsiooni. Allpool kirjeldatud maagiat võiks teha vähemalt 21 päeva jooksul või veel parema tulemuse saad kui teed rituaali 40 päeva.

Näiteks:
“Mul on hea tervis ja ma muutun iga päevaga üha tervemaks”
“Ma olen õnnelik inimene ja tõmban edu, tervist ning positiivset energiat enda poole. Iga päevaga muutun üha ilusamaks ja nooremaks”
“Ma olen meeldiva välimusega ja kütkestav ning muutun iga päevaga üha kütkestavamaks”
“Ma olen väga kütkestav isiksus. Minust kiirgab sarmi, armastust ja seksikust. Ma olen valgust kiirgav olend. Ma tõmban armastust enda poole. Minu mees leiab mind”

NB! Mõttekujundis ei tohi kasutada negatiivset vormi ega “ei” sõna. Soov peaks olema konkreetne ja loogiline.

Paberileht tuleb panna veeklaasi alla.

Võib ka soovi mõttes mõelda, aga paberile kirjutatuna saab see soov suurema jõu ehk energia.

Hõõru nüüd peopesasid omavahel, kuni tunned pihkude vahel soojust. Liiguta peopesad natuke teineteisest eemale ja kujutle pihkude vahel tihedat õhupallikujulist (energia)palli. Pane peod ümber klaasi, seda mitte puutudes. Loo endale soovi olek/tunne/seisund. Nüüd ütle kuuldava ja veendunud häälega oma enne kirja pandud mõte või soov välja, kujutledes soovi võimalikult täpselt juba täitunud olevana.

Näiteks, kui sa tahad, et sul oleks hea tervis, siis see tähendab, et näe ja tunne end hea tervise juures just nii, nagu sa tahad. Siis joo klaas tühjaks. Seda kõike tuleb teha õhtul enne magama minekut. Sama korrake hommikul. Võib ka nii, et korraga juua nii õhtul kui hommikul pool klaasi.

Mõnel on muutuste algus vaevumärgatav, kuid see kindlasti toimub, sest see tehnika töötab väga hästi. Tänu sellele metoodikale võib saavutada soovitut, vabaneda soovimatust, ka halbadest harjumustest, tuua oma ellu au, edu, partner, hea tervis jne.

On olemas kahte sorti vett:
1. See, mis on meie sees.
2. Ja teine, mis on väljapool meid…
Selleks, et ühendada kahte maailma, oleks vaja seda eelpool kirjeldatud rituaali teha 21 päeva (või kauem).

Selles rituaalis on sügav mõte, kuna vesi kui antenn (ning mälu) saab salvestada ja säilitada informatsiooni ning muuta keha võnkesagedust. Eriti, kui see mõte on ka paberile kirja pandud. Käte vahel hoidmine annab energiat veelgi.
Meie aju töötab öösel 30 korda aktiivsemalt kui päeval ja 20 päeva jooksul toimib täielik vee vahetus organismis. Selles peitubki kogu saladuse võti.

Tõlkis ja toimetas Ingrid Prass.