Kuufaasid 2022, rituaalid kuukiviga

Käekett kuukivi

Kuufaasid 2022, rituaalid kuukiviga

Jälgides kuu faase saad rituaale tehes tõmmata enda ellu soovitut, kas loobuda millestki või siis maagia abil luua juurde. Olgu selleks siis küllus, armastus, harmoonilised suhted, loobuda liigsest kehakaalust või mittetoetavatest harjumustest jne. Oluline on jälgida kuukalendrit, et õigel teha ajal loobumise ja niisamuti ligitõmbamise rituaale.
Et rituaale võimendada, on hea ligi võtta enda kuukivi või kuukiviga ehted kuna see kaunis kivi on tugevalt seotud kuu faasidega.

Kasvava kuu ja täiskuu ajal aitab kuukivi luua uut ning kahaneva kuu ajal aitab vabaneda vanast. Mis puutub eesmärkide seadmisse või tuleviku planeerimisse, siis pole paremat aega alustamiseks kui noorkuu ajal. Noorkuu sümboliseerib uut algust, uusi võimalusi ja uut teekonda.
Seega on noorkuu aeg hea enda südamesoovidele jõu andmiseks, kavatsuste planeerimiseks ja uute seemnete külvamiseks. Näiteks kui soovid tuua enda ellu küllust, siis kirjuta noorkuu või täiskuu ajal enda soovid paberile või ütle seda valjult Kuule hoides samal ajal käes kuukivi või kuukiviga ehteid.
Valmista oma noorkuu rituaaliks ette, eraldades iga kuu noorkuu faasis paar minutit, et keskenduda oma soovidele. See aitab anda Sulle meeleselgust ja täidab südame helgusega.
Kavatsused ja igatsused, mis on valjusti välja öeldud või paberile kirja pandud, kannavad endas väekat jõudu, seega tasub hoolega mõelda, mida enda ellu tõmmata, millised võivad olla südame tasandi soovid ning millised tulenevad ega tasandilt. Jälgi palun ka et Sinu soovid ei kahjustaks teisi.

Kui soovid vabaneda liigsest kehakaalust, siis tee sama, aga vana kuu ajal. Kirjuta teemad paberile ja põleta paber küünlaleegi kohal.

Noorkuu rituaal

Rituaale tehes toetu ennekõike sisetundele, mida enam suudad tuua end nö kohale sellesse ajahetke, olla täielikus ühenduses enda sisemise allikaga, seda võimendatum saab olema rituaal. Võid järgida enda sisetunnet või allpool toodud juhiseid.
☘️ Ettevalmistused. Puhasta enne rituaali õhku ja keha näiteks Palo Santo või salveiga. Mõlemad on iidsetest aegadest tuntud rituaale toetavad taimed, mida on pikka aega kasutatud ruumi puhastamiseks negatiivsest energiast, tekitades samal ajal positiivseid tundeid.  Süütad lihtsalt ühe otsa ja kustutad leegi, kuni sellel on imeline kuma, seejärel naudid lõhnastatud suitsu.
Vali välja sobiv meditatiivne muusika, mis aitab rituaali ajal lõõgastuda ja teadlikkust säilitada. Võta ligi märkmik ja pliiats oma kavatsuste üleskirjutamiseks. Soovi korral võid kaasata kristalle enda sisetundest lähtuvalt. Jah, soovitame teha valik ise, sest sel juhul on need Sinu energiast lähtuvad ja sobituvad parimal võimalikul moel rituaali toetama.
Varu viiruk, küünal või 4 küünalt kui soovid, et rituaalil oleksid kaasatud maagilised elemendid nagu Maa, Vesi, Õhk, Tuli.

Vali värvid, mis esindavad Sinu soove: roheline õitsengu jaoks, punane kire jaoks, oranž loovuse jaoks jne.

Õhk – vaimsed võimed, nägemused, ekstrasensoorsed võimed, tarkus
Tuli – tervis, iha, julgus, jõud, kaitse
Vesi – uni, mediteerimine, puhastamine, prohvetlikud unenäod, tervendamine, sõprus, armastus, truudus
Maa – raha, jõukus, viljakus, tervendamine, töö

☘️ Lõdvestu ja keskendu oma olemusele. Aeglusta hingamine, hoia tähelepanu hingamisel jälgides õhu liikumist kopsudeese ja välja. Tee seda niikaua kuni oled  jõudnud seisundisse, kus päevamured ja argised teemad on vajunud kaugusesse. Võta aega, et end maandada.

☘️ Kui oled lõdvestunud ja tunnetad kohalolu, alusta püha ala puhastamisega. Süüta küünal või küünlad ja alusta visualiseerimist. Mõttes kujustad endale juured, mis ulatuvad kehast kuni Maa tuumani. Lase juurtel läbi jalgade üles tagasi ulatuda ja puuduta iga keha tšakrat sel mõtteteekonnal.

☘️ Oma soovide väestamine
Esimene samm noorkuu soovidele hoo andmisel on nende väljakuulutamine. Võid teha suuliselt välja öeldes, kuigi paljude arvates on parem need üles kirjutada. Nii saavad soovid täpsemad ja see annab võimaluse ka järgnevatel päevadel ja nädalatel ülestähendusi uuesti üle vaadata. Soovide nimistu võib muutuda ka siis, kui  kavatsused realiseeruvad või arenevad.
Ava märkmik ja kirjuta üles kinnitav avaldus näiteks — Mina, (nimi), võtan vastu soovitu või midagi paremat oma ellu kõrgeima hüvangu nimel ja kõigi asjaosaliste kõrgeimaks hüvanguks .
Seejärel alusta enda soovide kirja panemist. Loend võib koosneda ühest soovist või täida suisa mitu lehekülge. Kirja võib panna ka väiksemad asjad isegi kui need tunduvad esmapilgul liiga tühised, et neid oma kavatsuste nimekirja panna. Elu koosnebki väikestest asjades, mis meid õnnelikuks teevad.
Rituaali käigus saad kaasata ka sümboolseid tegusid ja esemeid, mis on seotud suurimate unistustega. Mõned inimesed otsustavad oma soovid füüsiliselt maailma saata. Sellised toimingud nagu nimekirja sidumine õhupalli külge ja selle taevasse laskmine või nimekirja pulga otsas põletamine võivad olla üsna võimsad. Kuu jätkudes jälgi enda edusamme. Täiskuu saabudes võid unistuste nimel ette võtta tegevusi, mis aitavad edeneda soovitu suunas. Isegi väike samm võib aidata ja rõõmusta ka väiksemate saavutuste üle.

☘️ Uuenemine ja manifestatsioon
Kui kuu jooksul jõuab Sinuni mõni noorkuu soovinimekirjas olev üksus, ei ole hea see maha kriipsutada, vaid võta aega loendi täielikuks ümberkirjutamiseks ja eemalda loendist ilmunud üksus. Sel viisil oma põhinimekirja läbivaatamine võimaldab Sul keskenduda kavatsustele, mida pole realiseerinud, vaadates samal ajal allesjäänud kavatsusi. Samal ajal saad lisada uut infot, mis on soovunelmatesse jõudnud. Võid ka sõnastada algsed fraasid vabalt ümber, et need sobiksid paremini praeguse eluga. On loomulik, et soovid aja jooksul muutuvad.

Toimi eelpool kirjeldatud viisil iga kuu, kui noorkuu naaseb. Vaata üle soovide nimikiri ja uuenda oma nimekirja korduva rituaali käigus. Sel viisil saad nimekirjast välja jätta kõik asjad, mis hinge enam ei toida ja lisada uusi asju, mis seda teevad.

 

Kuu faasid 2022
Kuu faasid 2022