Yoni muna (S) – nefriit

35.00

Yoni muna (S) – nefriit

Kivi: nefriit (Jade)
Mõõdud:  34×26 mm (S)

Nefriiti, pika ajalooga maagilist ja püha kivi, peetakse kogu keha ja närvisüsteemi tasakaalustajaks.
Teda seostatakse nii külluse, kui ka viljakusega. Ta on naiseliku tundlikkuse ja tasakaalu kristall, eemaldab hästi emotsionaalsed blokeeringud, mis tekitavad viljatust ning raskendavad rasestumist. Usutakse et ta parandab meeleolu, tasakaalustab ja annab inimesele tema algupärase võime armastada ja ennast väljendada. Niisamuti usutakse, et ta toetab vaimset kasvu, on eluiga pikendav ning elutarkust suurendav kristall. Energeetiliselt on ta lähedane jadeiidile. Nefriidi kohta leiad enam infot siit

Yoni muna kasutamisel võid olla mänguline ja loominguline, tuleb vaid kuutata enda keha.

 • Muna suuruse valimine: alusta harjutamist kas M või L suuruses munaga, sest mda suurem muna seda lihtsam on seda alguses tunnetada. Mida enam harjutad, seda väiksemat muna võid kasutada. Kui soovid kasutada ainult ühte muna, siis soovitame soetada kohe M suuruses muna.
 • Muna puhastamine: steriliseeri oma muna enne esimest kasutamist. Selleks pane muna külma vette ja lase veel keema tõusta. Keeda 10 minutit ja seejärel lase jahtuda. Ära pane muna keevasse vette! Pärast igapäevast kasutamist pese oma muna jooksva vee all. Aegajalt väesta muna kuu- ja päikesevalguses ning maapinnal.
 • Niidi sidumine: kasuta lõhnastamata ja soovitavalt ka vahatamata hambaniiti võinaturaalset siidiniiti. Tõnba niit munast läbi ning seo otsad kindlalt kokku. Harjutusi tehes on hea muna liikumist niidist juhtida. Samuti teeb see lihtsamaks muna eemaldamise, kui oled harjutamise lõpetanud.
 • Muna kasutamine: muna laiem osa siseneb kehasse esimesena, kitsam jääb tupe avause poole.  Selleks on hea lõdvestuda ja lamada selili jalad kergelt kõverdatud.Lõdvestu ja naudi seda tunnet! Lõdvestuda aitab ka eelnev vann ja massaaž aromaatse õliga, niisamuti valmistab harjutusteks ette rindade massaaž.
  • Kui muna on Sinu sees, siis hinga sügavalt ja tõmba sissehingates ning vaagnapõhjalihaseid pingutades muna üles poole – välja hingates tõmba kergelt nöörist ja lase munal tagasi vajuda.
  • Harjutusi tehes soovitame alustada harjutusi lamades. Edasijõudnuna võid proovida harjutusi teha erinevates asendites – selili, küljel lebades või selili vaagnat üles tõstes (pool silla asend).
 • Olles juba harjutanud proovi teha samu harjutusi istudes või püsti seistes. Kõige keerulisem on teha harjutusi kükitades.
 • Hoia oma tähelepanu munal, sest lihaste trimmimisele, mõjub see kui meditatsioon puhastava naturaalse kristalliga.
 • Sa võid kanda muna terve päeva – istudes, magades, jalutades, joostes või joogat harrastades. Lihased teevad tööd kogu aeg, isegi kui Sa ise konkreetselt neid ei pinguta. Kuula oma keha, et mitte ülepingutada ja lase oma vagiinal puhata.
 • Harjutusi tehes on oluline regulaarsus! Kasulikum on harjutada iga päev 10 minutit, kui korra kuus järjest 2 tundi. Harjutamise lõpetamine: muna väljavõtmiseks tõmba niidist või suru seda ülaltpoolt vaagnalihastega. Pese muna sooja veega pärast igat kasutamiskorda ja hoia teda väikeses kotikeses oma salalaekas.

 

Laost otsas

Tootekood: ku608 Kategooriad: ,