Kas märkad sõnumeid?

Vahel jääb korduvalt mõni numbrikombinatsioon silme ette, vaadates kella või näiteks eessõitva auto numbrit. Uudishimu ärgitab vaatama, et mis võiks olla selle sõnumi tähendus või millele võiks tähelepanu pöötata.
Usutavasti ei ole see kokkusattumus, vaid võib olla märguanne peenenergia tasandilt, inglite maailmast.

Pythagorase ajast peale teame, et numbritel on teatud võimsad võnked. Muusikainstrumendid ja arvutid põhinevad matemaatilistel valemetel ning inglite numbrisõnumid on sama täpsed.

Numbrite põhitähendused on järgmised:

0 – Looja armastab sind.
1 – Pane tähele oma mõtteid ja mõtle oma soovidele, mitte hirmudele, sest sa tõmbad külge seda, millest mõtled.
2 – Ära kaota usku ja lootust.
3 – Jeesus või mõni teine ülestõusnud meister aitab sind.
4 – Inglid aitavad sind selles olukorras.
5 – Toimumas on positiivne muutus.
6 – Loobu kõigist hirmudest, mis on seotud materiaalse maailmaga, ja anna need üle Jumalale ja inglitele. Loo tasakaal oma materiaalsete ja vaimsete mõtete vahel.
7 – Sa oled õige teel … jätka samas vaimus!
8 – Sulle on saabumas küllus.
9 – Ära viivita ja asu täitma oma eluülesannet.

Kui näed numbrikombinatsiooni, pane lihtsalt tähendused kokku. Näiteks kui näed 428, siis see tähendab: “Inglid on sinuga, niisiis usu, ja küllus on sinu poole teel.”

Inglid räägivad sinuga paljude loominguliste viiside kaudu. Kui tunned, et saad neilt juhatust, siis ilmselt saadki. Palu oma inglitel aidata ära tunda nende märgid ja sõnumid, ning sa hakkad neid igal pool märkama. Mida rohkem sa jälgid ja järgid edukalt neid märke, seda rohkem usaldust on sul inglite … ja iseenda vastu.

Allikas: Doreen Virtue “Ingliteraapia käsiraamat”, kirjastus Pilgrim