Mida saad teha, et kuldse sea aasta tuleks õnnelik?

Mida saad teha, et uus aasta tuleks õnnelik? Hiina astroloogilise kalendri järgi on tulemas sea aasta, kuldse sea aasta, mis kestab alates 5. veebruarist 2019 kuni 24. jaanuarini 2020.

Pärleid sigade ette ei loobita, aga kuidas oleks kristallidega? Loopida siiski neid kaunitare ei maksaks;) Küll aga võib kristalle kaasata enda ellu peatselt algaval aastal. Läbitunnetatud, hoolival ja hoidval moel.
On ju tulemas mõneti väljakutsete rohke aasta ja seda just naistele. Küllap oled tundnud, et ümberringi on palju muutuseid, sellega seonduvat ärevust ja pingeid. Universaalne energia on muutumises ning sellest kõrvale jääda on keeruline. Kõigest vanast tuleb lahti lasta ja leida sisemine tasakaal selles muutuvas situatsioonis, tuleb leppida sellega, et kõik ongi muutumises. Aasta sümbol on rahutu, salakaval, armualdis.

Neljandal veebruaril kata uue aasta vastvõtu laud pidades silmas, et sealiha laual ei oleks;)
Kui koer sõi oma kausist ja ei jaganud toitu, siis sea aastal on toidud soovitavalt metalse liua peal ja toitude jagamine on igati omal kohal. Söövad ju sead üheskoos meeleldi isukalt ühest künast.

Sellel perioodil on toetatud nö voos olevad valdkonnad eneseareng, loomingulisuse arendamine, sisemise tarkuse poole püüdlemine, lapsed ja seksuaalsus. Edukas saab olema kõik karjääriga seonduv, ladusalt läheb uute tutvuste loomine. Väljakutsete rohkemad on valdkonnad on suhted partneriga, ette võivad tulla kriisid eraelus Armuasjades võib tõepoolest oodata tormiseid aegu. Perenaise roll jääb tahaplaanile kui naine on end teostamas tööl ja pürgimas karjääriredelil. Proovile pannakse partnerlus, inimeste vahelised suhted laiemalt, armastus, aga ka suhted naabritega. Seega kui oled teineteist austavas ja väärtustavas suhtes, püüa teadlikult hoida tasakaalus töö ja pereelu. Kui tunned, et suhe ei ole sind toetav, näitab ammendumise märke, on aeg seada end esiplaanile ja küsida “kuidas edasi”?

Kollase sea aastal kerkib tugevalt esile „sina ise“, kõigi enda sügavamate hingesoovidega, unistustega. Algaval aastal võiks igaüks pöörata tähelepanu oma tõelisele olemusele. On aeg olla enda vastu aus, vaadata endasse, vajadusel seista silmitsi enda hirmudega. Jah, tihti hoiavad hirmud meid tagasi loomast seda elu, millest unistame.

Armasta ja austa iseennast! Olles teadlik iseendast, oled teadlik ka iseenda piiridest. Iseennast armastav inimene ei ütle kõigile ja kõigele “jah”. Seades teised esiplaanile, öeldes “jah” pigem teistele (partnerile, tööandjale, töökaaslastele, sõpradele jne) peale iseenda, elad hirmu põhiselt, enda vajadusi märkamata ja ennast mitte armastades. Öeldes “jah” iseendale, ole valmis ütlema “ei” teistele. Ära oota, et kõik sind mõistaksid või sinuga nõustuksid. See ei ole vajalik, küll aga on oluline, et sa iseennast mõistad ja sisemust rahu ja tasakaalukust tunned. Ole sina ise, ehedalt, ausalt, siiralt.

Sea aastal võib pidada peamiseks ohuks usalduse probleeme kuna aasta peategelane (siga) on äärmiselt naiivne. Seega saab temast õige sageli ning väga lihtsalt suisa avalike pettuste ohver. Arvestades seda, et sellel aastal on suur tähelepanu pööratud materiaalsele maailmale, tuleb olla äärmiselt ettevaatlik. Aasta deviis peaks olema: „Usalda, aga kontrolli“.

Veel võib tulla ette sellel aastal raputusi kuulsustel, reputatsioon võib saada kannatada. Lühidalt, ära tee asju, mis võivad sinu mainet kahjustada.
Sea aastal tasub loobuda mittevajalikest asjadest ja mittetoimivatest asjadest. Hea on teha suurpuhastus nii enda sees kui ka enda ümber. Jälgi oma mõtteid ja haara kinni kui need kipuvad rändama hävitavatel radadel. Hiina õpetus ütleb, et hea energia tuleb majja koos päikesepaistega. Vaata, et midagi ei takistaks päikesekiirte jõudmist sinu koju. Kas aknaklaasid paistavad läbi? Oled ikka kardinaid päevasel ajal eest ära võtnud?;)

KULDSE SEA AASTA ÕNNE  TOOV KOMPLEKT
Mäekristall, roosa kvarts, aragoniit, punane jaspis, verekivi (heliotroop).
Kivid, mis loovad pinnase armastuse energia tekkeks, tervise paranemiseks ja maandatuse tormistel aegadel.

Kuldse sea aastal on erilise tähelepanu all kõik armastuse, perekonna ja sõprusega seonduv. Võib öelda, et see aasta on (enese) armastuse aasta! Armastuse õnne toob roosa kvarts – kivi, mis õpetab armastama ja väärtustama ennekõike iseennast. Olles iseendaga armastavas kontaktis, suudame tingimusteta armastust jagada ka teistega.
Roosa kvratsi leiad siit

Aragoniit on maaenergiaga heas kontaktis olev kivi. Tema omadused — kannatlikkus, keskendumine, teadlikkus, kriitilisus, rahulikkus, maandus – annavad meile sisemise rahu ja kannatliku meele.

Aragoniit on hea toeteja ravitseja töös. Toetab haigustest taastumisel, tõstes keha energiataset. Samuti on hea kundalini energia aktiveerija. Vaimsel tasandil suurendab teadlikkust, ühendust Kõrgema Minaga ja lihtsustab valgusenergia ankurdamist kehasse ja aurakehasse.
Aragoniidi leiad siit

Punane jaspis on sea aastal toetamas ennekõike tema motivatsiooni käivitavate omaduste poolest. Punase jaspise leiad siit

Sea aasta tervisekivid on mäekristall ja verekivi. Nad tugevdavad immuunsust ning kaitsevad tõsisemate terviseprobleemide eest. Need on kristallid, mis aitavad varakult märgata oma keha vajadusi, et emotsionaalsetest pingetest tulenev ei jõuaks areneda füüsilises kehas haiguseks.
Helitroobi ehk verekivi leiad siit
Mäekristalli valiku leiad siit

2019.aasta on Sinu heaolu aasta, pühenda see iseendale ja kuula kõiges, mida teed, oma südamehäält. Sellest tekkiv rahulolu annab Sulle tohutult energiat ja sisemist väge.
Soeta eraldi kui mõni kivi on juba kodus olemas või komplekt, mis on kenasti kotikese sees. Puhasta ja lae kristallid, keskendu enda soovidele kogu südamest kristalle peos hoides.

***

Kokkuvõtteks, Hiina astroloogiline kalendriaasta on otsi kokku tõmbamas, koer annab teatepulga üle seale. See on imeline aeg, tegemaks väike tagasivaade ja veelgi olulisem, viia tähelepanu kõigele sellele, mida soovid enda ellu tuua algaval aastal. Ja siinkohal ei tasu olla eestlaslikult tagasihoidlik. Ole julge soovimaks kõike, millest hing on vaid salamisi unistada on julgenud.

Hingetasandil läbitunnetatud ja südamest tulnud soovidel on vägi. Tähelda soovid üles ja lase pilgul enda kividel või maagilistel esemetel üle käia. Küllap leiad õige, mis käesoleval hetkel enim soovidele väge juurde annab.

Usutavasti ei ole ühte kindlat vahendit või kristalli, kes kõiki samal ajahetkel õnnelikuks teeks ja seetõttu ei peaks üks-ühele juhtnööridest kinni haarama. Usalda enda sisetunnet ja leiad parima toetaja aastavahetusel. Kui tunnetuse kaudu ei jõudnud selgusele, on abiks Crystal Therapy poolt kokku sobitatud komplekt.
Seega, aasta viimastel päevadel on hea aeg sõlmida kokku teemad, mis enam ei teeni sind ja saata tänutundega eemale.
Et teha ruumi uue aasta alguses värskele ja edasiviivale sinu elus.

Kristallselget voogu, julgeid unistusi, kõikide soovide täitumist!
Maagilist aastavahetust ja igakülgselt külluslikku uut kollase sea aastat!

Sinu CRYSAL THERAPY

Leiad meid:

Ahtri 8, Tallinn

Sea aastal sündinud on üldiselt ausad, usaldusväärsed, pühendunud, tolerantsed, häbelikud, hellad, lahked ja impulsiivsed, ent nad ärrituvad  kergesti. Sead on ideaalsed kaaslased – nad on intelligentsed ning oma eesmärkide saavutamisel väga sihikindlad. Samas võivad nad ka väga naiivsed olla. Sead janunevad teadmiste järele, mis aitab neil edu saavutamise poole liikuda, ent nende materialistlikud ambitsioonid ka muserdavad neid. Sead võivad pühendada kogu oma elu mingile üllale eesmärgile. Nad on edukad rahanduse, meelelahutuse ja juura valdkondades.

1923 – 16.02.1923 – 04.02.1924
1935 – 04.02.1935 – 23.01.1936
1947 – 22.01.1947 – 09.02.1948
1959 – 08.02.1959 – 27.01.1960
1971
 – 27.01.1971 – 14.02.1972
1983 – 13.02.1983 – 01.02.1984
1995 – 31.01.1995 – 18.02.1996
2007 – 18.02.2007 – 06.02.2008
2019 – 05.02.2019 – 24.01.2020